Natec logo

Bezgłośna mysz dla nocnych marków

Bezgłośna mysz dla nocnych marków

Natec Blackbird to bezprzewodowa mysz optyczna opracowana z myślą o użytkownikach, którzy często pracują przy komputerze do późnych godzin nocnych. Intensywne korzystanie z myszy i towarzyszące temu odgłosy o późnej porze, gdzie większość domowników układa się do snu, mogą być bardzo irytujące.

Rozwiązaniem tego typu problemu jest nowoczesna mysz, którą zaopatrzono w bardzo ciche przełączniki. Zaletą korzystania z takiego kontrolera jest redukcja hałasu do minimum i nieoceniony komfort pozostałej części lokatorów.

Korzystając z komputera i myszki zdążyliśmy się do nich tak przyzwyczaić, że nie potrzebujemy dźwiękowego potwierdzenia wykonywanych operacji. Nasze oczy błyskawicznie reagują na to, co dzieje się na ekranie monitora. Dlatego odgłos pracy myszki staje się nieistotny, a czasami wręcz uciążliwy. Blackbird zapewnia nam ciszę i niezawodność.

Dzięki bezprzewodowej technologii (2,4 GHz RF Technology) zastosowanej przy produkcji nowej myszy, użytkownik może cieszyć się dużym zasięgiem działania, nawet do 10 m. Dodatkowym atutem urządzenia jest nano odbiornik, który dzięki miniaturowym rozmiarom można na stałe pozostawić zamontowany w laptopie.

Blackbird wyposażono w 3 tryby zmiany rozdzielczości: 1000, 1200 i 1600 DPI. Dzięki temu masz możliwość pełnej kontroli precyzji myszy. Wykonana z wysokiej jakości materiałów o ergonomicznym kształcie oferuje niesamowity komfort użytkowania. Cztery przyciski zwiększają swobodę surfowania po Internecie.

Cenę detaliczną produktu ustalono na 37 zł.

Najważniejsze cechy:

- Ciche przełączniki,
- Duży zasięg działania, nawet do 10m (2,4GHz RF Technology),
- Nano odbiornik,
- Precyzyjny sensor optyczny,
- 3 poziomy zmiany rozdzielczości 1000/1200/1600 DPI,
- 4 przyciski,
- Ergonomiczny kształt,
- Waga: 68g