Natec logo

MEDUSA 2

KLAWIATURA NATEC MEDUSA 2 BLACK US LAYOUT

Klawiatura Medusa 2 to doskonałe połączenie funkcjonalności i unikalnego designu zaczerpniętego z klawiatur laptopowych. Jej ultrapłaska i wytrzymała konstrukcja z pewnością przypadnie do gustu niejednemu użytkownikowi.

Klawisze są bez wątpienia tym, co najważniejsze w klawiaturze. Klawisze w Medusa 2 są pokryte specjalną warstwą lakieru zapobiegającą ścieraniu (technologia PU Coating). Ponadto zastosowanie technologii X-Scissors, znanej z konstrukcji laptopów, gwarantuje bardzo cichy klik i precyzję. Klawiatura jest też dodatkowo wyposażona w 10 klawiszy funkcyjnych, które pozwolą na szybki dostęp do sterowania multimediami.

Połączenie prestiżowego wyglądu z niezawodnością oraz funkcjonalnością czynią z Medusa 2 faworyta wśród najlepszych klawiatur na rynku.


NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU:

- PU Coating Klawisze są pokryte warstwą ochronną lakieru, która zapobiega ich ścieraniu i wydłuża żywotność urządzenia.
- Klawisze funkcyjne Klawiatura Medusa 2 posiada aż 10 dodatkowych klawiszy z funkcjami multimedialnymi.
- X Scissors Niskoprofilowe i bardzo ciche klawisze zostały wykonane w technologii X-Scissors, która jest wykorzystywana w najlepszych laptopach.
- Elegancki design.

Lliczba klawiszy 114
Mechanizm klawiszy X-Scissors
Liczba klawiszy multimedialnych 10
Profil Niski
Mysz w komplecie Nie
Złącza USB 2.0
Długość przewodu 160 cm
Komunikacja Przewodowa
Obsługiwane systemy operacyjne Win. 98 , Win. 2000 , Win. XP , Win. Vista , Win. 7
Długość 458 mm
Szerokość 154 mm
Wysokość 17 mm