Natec logo

KLAWIATURA NATEC PIGO BEZPRZEWODOWA 2.4GHZ US LAYOUT + MYSZ BLACK

W przypadku, gdy stajemy przed koniecznością wyposażenia biura lub domowego gabinetu, szukamy optymalnego zestawu akcesoriów komputerowych. Czasem, zamiast tracić cenny czas na dobór myszki i klawiatury, warto zainwestować w tak zwane combo, czyli przygotowany przez producenta zestaw mysz + klawiatura, które są dobrane w najbardziej optymalny sposób.

Natec również proponuje takie rozwiązanie w postaci zestawu Pigo, w którym znajdziemy bezprzewodową klawiaturę oraz mysz o rozdzielczości do 1600 DPI.

Urządzenia charakteryzuje przede wszystkim optymalny 10-metrowy zasięg, który został osiągnięty dzięki zastosowaniu rozwiązań 2,4 GHz RF Technology. Dzięki temu zyskujemy dużą swobodę w użytkowaniu, bez konieczności martwienia się o plączące się kable.

Klawiatura jest też wyposażona w 10 klawiszy funkcyjnych, które znajdują się po bokach. Pozwalają one na szybki dostęp do sterowania multimediami.

Jeśli chodzi o mysz, którą znajdziemy w zestawie, ciekawym rozwiązaniem jakie tu zastosowano jest możliwość zmiany poziomu DPI (rozdzielczości) w myszy. Funkcja znana głównie z gier, może być również przydatna w czasie innych zadań, na przykład takich jak obsługa programów graficznych. Dzięki specjalnemu przyciskowi możemy dynamicznie zmieniać poziom DPI na jedną z trzech wartości 800/1200/1600.

Oba urządzenia zostały zaprojektowany z myślą o klasycznym i eleganckim designie, który idealnie pasuje do niemal każdej sytuacji.


NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU:

- Optymalny zasięg odbiornika Klawiatura Natec Pigo, dzięki zastosowaniu 2,4 GHz RF Technology, posiada optymalny, 10-metrowy zasięg działania.
- PU Coating Klawisze są pokryte warstwą ochronną lakieru, która zapobiega ich ścieraniu i wydłuża żywotność urządzenia.
- Klawisze funkcyjne Klawiatura Pigo posiada aż 10 dodatkowych klawiszy z funkcjami multimedialnymi.
- Możliwość zmiany DPI w myszy Dzięki specjalnemu przyciskowi nad rolką możemy w dowolnym momencie zmienić DPI na jeden z trzech poziomów (800/1200 i 1600).
- Niski poziom zużycia energii.


SPECYFIKACJA PRODUKTU:

Komunikacja:Wireless 2.4GHz
Zasięg Maksymalny:10m
Zasilanie:1x AA + 2x AAA
Wymiary Klawiatury:467 x 150 x 25 mm
Liczba Klawiszy:114
Typ sensora myszki:Optical
Maksymalna Rozdzielczość Myszki:1600dpi
Wymiary Myszki:106x 67x38 mm
Liczba Przycisków Myszki:6
Wymagania Systemowe:Windows® 2000/XP/Vista/7/8
Zasięg 10 m
Szerokość 467 mm
Lliczba klawiszy 114
Wysokość 150 mm
Długość 25 mm
Liczba klawiszy multimedialnych 10
Klawisze multimedialne Tak
Mechanizm klawiszy Membrana
Obsługiwane systemy operacyjne Win. 98
Profil Wysoki
Obsługiwane systemy operacyjne Win. 98
Złącza USB 2.0
Obsługiwane systemy operacyjne Win. 98
Komunikacja Bezprzewodowa 2.4 GHz
Obsługiwane systemy operacyjne Win. 2000 , Win. Millenium , Win. XP , Win. Vista , Win. 7 , Win. 8