Natec logo

TENCH

KLAWIATURA NATEC TENCH SLIM BEZPRZEWODOWA 2.4GHZ US LAYOUT + MYSZ BLACK

Tench Slim zestaw bezprzewodowy, klawiatura i mysz optyczna.

W przypadku, gdy stajemy przed koniecznością wyposażenia biura lub domowego gabinetu, szukamy optymalnego zestawu akcesoriów komputerowych. Czasem zamiast tracić cenny czas na dobór myszki i klawiatury, warto zainwestować w tak zwane combo, czyli przygotowany przez producenta zestaw mysz + klawiatura, które są dobrane w najbardziej optymalny sposób.

Natec również proponuje takie rozwiązanie w postaci zestawu Tench, w którym znajdziemy bezprzewodową klawiaturę oraz mysz optyczną o rozdzielczości do 1600 DPI.

Urządzenia charakteryzuje przede wszystkim optymalny 10-metrowy zasięg, który został osiągnięty dzięki zastosowaniu rozwiązań 2,4 GHz RF Technology. Dzięki temu, zyskujemy dużą swobodę w użytkowaniu, bez konieczności martwienia się o plączące się kable.

Klawisze w Tench zostały pokryte warstwą specjalnego lakieru, który zapobiega szybkiemu ścieraniu klawiszy Technologia PU Coating. Takie rozwiązanie znacząco wydłuża cykl życia klawiatury.

Niski profil oraz smukły kształt klawiatury zdecydowanie zwiększają wygodę użytkowania, z jednoczesnym zachowaniem stabilności urządzenia.

Ciekawym rozwiązaniem jest również możliwość zmiany poziomu DPI w myszy. Funkcja znana głównie z gier, może być również przydatna w czasie innych zadań, na przykład takich jak obsługa programów graficznych. Dzięki specjalnemu przyciskowi możemy dynamicznie zmieniać poziom DPI w dwóch wariantach.NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU:

- Optymalny zasięg odbiornika Klawiatura Natec Tench, dzięki zastosowaniu 2,4 GHz RF Technology, posiada optymalny 10-metrowy zasięg działania.
- PU Coating Klawisze są pokryte warstwą ochronną lakieru, która zapobiega ich ścieraniu i wydłuża żywotność urządzenia.
- Możliwość zmiany DPI w myszy Dzięki specjalnemu przyciskowi nad rolką możemy w dowolnym momencie zmienić DPI na jeden z dwóch poziomów (800 i 1600).
- Niski poziom zużycia energii.
- Niski profil i smukły kształt klawiatury.
Lliczba klawiszy 104
Mechanizm klawiszy Membrana
Profil Niski
Mysz w komplecie Tak
Złącza USB 2.0
Komunikacja Bezprzewodowa 2.4 GHz
Zasięg 10 m
Obsługiwane systemy operacyjne Win. 98 , Win. 2000 , Win. Millenium , Win. XP , Win. Vista , Win. 7 , Win. 8
Szerokość 439 mm
Wysokość 136 mm
Długość 23 mm