Natec logo

Natec Genesis: weekend w Paryżu

Natec Genesis: weekend w Paryżu

Natec Genesis, producent akcesoriów dla graczy poinformował o udziale w konferencji Game Connection. Impreza odbędzie się w Paryżu w dniach od 29 do 31 października b.r. w hali 4 na Porte de Versailles. [more]

Konferencja Game Connection to impreza na której pojawią się reprezentanci największych firm branży elektronicznej rozrywki. Wydarzenie tego typu do doskonała okazja do promowania marki na zagranicznych rynkach. „Poszukujemy dystrybutorów we Francji i Portugalii, mamy nadzieję nawiązać ciekawe kontakty, które pozwolą nam wypełnić ostatnie białe pola na mapie europejskiej dystrybucji”, wyjaśnia Malwina Zimny, Product Manager marki Natec Genesis.  

Game Connection jest wydarzeniem międzynarodowym, które oferuje możliwość nawiązania kontaktu wśród specjalistów z branży gier wideo. To również dobra okazja do promowania swoich produktów i rozszerzenia unikalnych form współpracy, np. poprzez pozyskiwanie menadżerów z różnych państw do realizacji wspólnych projektów. Podczas imprezy będą również poruszane przyszłe i bieżące problemy branży gamingowej.

Wszystkich zainteresowanych, którzy wybierają się na konferencję do Paryża zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr A30 w hali 4.1

 

 

O Natec

Natec, producent akcesoriów komputerowych i elektroniki użytkowej zadebiutował na rynku polskim w 2007 r. Produkty Natec charakteryzują się nowatorskim wzornictwem oraz techniczną perfekcją, łącząc w sobie najlepsze cechy dotychczasowych rozwiązań rynku po rozsądnych cenach. Misją marki jest dostarczanie najwyższej klasy akcesoriów komputerowych i elektroniki użytkowej spełniającej oczekiwania klientów.

Wizją marki jest hasło: Technology Born To Meet Your Needs (Technologia Zrodzona By Sprostać Twoim Oczekiwaniom).

www.genesis-zone.com