Natec logo

Natec Korat do pracy, szkoły lub na spotkanie

Natec Korat do pracy, szkoły lub na spotkanie

Nie wyobrażasz sobie życia bez laptopa, jesteś aktywny i pokonujesz kilkanaście kilometrów dziennie? Nowa torba do laptopa Natec Korat jest dla Ciebie idealną propozycją. Lekka, funkcjonalna i stylowa, dzięki niej wyróżnisz się wielkomiejskim tłumie.


Ładna i praktyczna
Natec Korat prezentuje się niezwykle stylowo i na pierwszy rzut oka nie przypomina klasycznej torby do laptopa, co dla wielu użytkowników będzie ogromną zaletą. Wewnątrz znajdują się 2 główne przegrody, z czego jedna, wyposażona w dodatkowy pasek mocujący, przeznaczona jest do transportowania notebooka o maksymalnej przekątnej 15,6”. Z przodu torby znajduje się kieszeń zapinana na zamek, a w niej organizer na wizytówki, dokumenty i akcesoria.


Komfort i ergonomia
Na przedniej klapie torby znajduje się mała, zabezpieczona zamkiem kieszonka, w której można przechowywać rzeczy, do których potrzebny jest szybki dostęp. Regulowany pasek z miękką szeroką poduszką zwiększa komfort użytkowania i nie powoduje zmęczenia nawet podczas długich godzin noszenia.


Nie tylko do laptopa
Z pierwotnego założenia torba przeznaczona jest do przenoszenia komputera, jednak użytkownik sam zdecyduje do czego będzie mu służyć. Oprócz komputera możemy w niej przewozić również dokumenty, książki, akcesoria i pozostałe niezbędne dla nas rzeczy. Natec Korat jest skierowany do użytkowników, którzy cenią wysokiej jakości produkty, łączące w sobie funkcjonalność i stylowy wygląd.
Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją, a jego cena detaliczna wynosi 75 zł.

Cechy produktu:
- Młodzieżowy, miejski design
- 2 duże przegrody i 1 kieszeń z organizerem
- Pasek mocujący do laptopa
- Funkcjonalny organizer oraz dodatkowa kieszeń na podręczne akcesoria
- Regulowany pasek na ramię
- Do laptopów o maksymalnej przekątnej ekranu 15,6”