Natec logo

Nowy głośnik z technologią Bluetooth

Nowy głośnik z technologią Bluetooth

Masz dość słuchania muzyki wprost ze smartfona i chciałbyś podzielić się ulubionymi nagraniami z przyjaciółmi, bez względu na miejsce? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Kompaktowy głośnik Natec Phoenix, który mieści się w dłoni, w kilka sekund połączy się ze smartfonem lub tabletem, zapewniając  naturalne brzmienie i wyjątkowy wygląd.

 

Dzięki technologii Bluetooth, możesz  odtwarzać muzykę z dowolnego źródła dźwięku, oddalonego do 10 m od głośnika. Jeśli jednak nie posiadasz urządzeń z modułem Bluetooth, możesz zwyczajnie podłączyć swój player za pomocą kabla (w zestawie) i słuchać ulubionej muzyki. Seria głośników Natec Phoenix współpracuje z urządzeniami takimi jak: smartfony, tablety, wszelkie playery mp3, czy przenośne konsole.

Natec Phoenix wyposażony w głośnik o mocy 3W, bez problemu przebije się przez rumor szkolnej przerwy, sprawdzi się również podczas pobytu w parku, czy w podróży. Dzięki akumulatorowi o pojemności 300 mAh, możesz cieszyć się muzyką do 5 godz. bez konieczności ponownego ładowania akumulatora.

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna wynosi 59 zł.

 

Cechy urządzenia:

- Bluetooth v2.1 +EDR
- System audio: stereo
- Współpracuje z urządzeniami Bluetooth
- Akumulator litowy o pojemności 300 mAh
- Czas pracy: do 5 godz.
- Kolor: czarny, srebrny, czerwony
- Zasilanie: USB (5V)
- Wymiary: Ø57 × 58 mm