Natec logo

Odświeżamy swoje Brand Identity

Odświeżamy swoje Brand Identity

Z każdą ewolucją marki wiąże się pewna rewolucja. W naszym przypadku przybrała ona kształt zmiany wizerunku firmy – odświeżyliśmy logo oraz layout opakowań.

 

Nowe logo charakteryzuje minimalizm, który doskonale wpisuje się we współczesne trendy w projektowaniu. Użycie technicznego „fontu” nawiązuje do misji marki, którą jest dostarczenie każdemu klientowi innowacyjnego produktu, jak najlepszej jakości niezależnie od tego czy będzie nim zaawansowana elektronika użytkowa, czy najdrobniejsze akcesoria.

 

Jeśli zaś chodzi o odświeżenie layoutu opakowań, to nasi projektanci  postawili na jasną kolorystykę, czytelne symbole i nowoczesne wzornictwo, które swoją formą zwracają uwagę klienta.

 

Wykorzystanie elementów przypominających układ elektroniczny oraz stonowana kolorystyka pozwalają potencjalnym klientom skupić się na grafice produktu, a nie na krzykliwym opakowaniu. By podkreślić atrakcyjność urządzeń i akcesoriów, każde z opakowań jest miejscami uszlachetniane lakierem UV.

 

Zmianie wizualnej ulegnie również wizerunek produktów już dostępnych na rynku – ich layout będzie systematycznie modernizowany zgodnie z nową identyfikacją wizualną firmy. Od początku października b.r. na rynek będą wprowadzane produkty wyłącznie w nowej szacie graficznej.