Natec logo

BARIBAL

SŁUCHAWKI NATEC BARIBAL +MIKROFON

ZESTAW SŁUCHAWKOWY NATEC BARIBAL

Nowoczesny zestaw słuchawkowy powinien łączyć w sobie dobrą jakość dźwięku oraz wysoką czułość mikrofonu, tak aby okazać swoją niezawodność zarówno w czasie słuchania muzyki, jak również w czasie komunikacji z innymi użytkownikami. Natec, projektując swoje zestawy słuchawkowe, zwraca szczególną uwagę na wymienione powyżej parametry.

Słuchawki Baribal cechuje przede wszystkim dobra jakość dźwięku w stereo oraz czuły mikrofon osadzony na obrotowym wysięgniku. Dodatkowo ciekawym rozwiązaniem, zwiększającym komfort użytkowania, jest umieszczenie pilota z regulacją głośności na kablu.

Długość życia produktu jest zwiększona dzięki zastosowaniu nylonowego oplotu na kablu. Ponadto sam kabel posiada optymalną długość 2,2 metra.

Oprócz eleganckiego kształtu, słuchawki Baribal zyskują niepowtarzalny design dzięki rozwiązaniom takim jak powierzchnia pokryta lakierem fortepianowym, który daje efekt wysokiego połysku oraz zastosowaniu ekoskóry do pokrycia nauszników i pałąka.NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU:

- Regulacja głośności - Na przewodzie znajduje się kontroler umożliwiający regulację głośności, dzięki któremu można sterować dźwiękiem bez konieczności podchodzenia do komputera.
- Długi kabel w nylonowym oplocie - Tekstylny przewód o długości 2,2 metra sprawia, że słuchawki nie plączą się i są mniej podatne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.
- Czuły mikrofon na obrotowym wysięgniku.
- Nauszniki oraz pałąk pokryte stylową skórą ekologiczną.
- Dźwięk w jakości stereo.
- powierzchnia pokryta lakierem fortepianowym (wysoki połysk),
- złącze: 2 x mini jack 3,5 mm,
- pasmo przenoszenia: 50 - 30 000 Hz,
- długość przewodu: 2,2 m.
Typ słuchawek Nauszne
System audio Stereo
Regulacja głośności Na przewodzie
Pasmo przenoszenia słuchawek 50 - 30 000 Hz
Mikrofon Tak
Mocowanie mikrofonu Na wysięgniku
Typ kabla Oplot tekstylny
Złącza Mini Jack x2
Długość przewodu 220 cm
Komunikacja Przewodowa
Dźwięk przestrzenny Nie