Natec logo

GRIZZLY

SŁUCHAWKI NATEC GRIZZLY +MIKROFON GREEN

ZESTAW SLUCHAWKOWY NATEC GRIZZLY

Nowoczesny zestaw słuchawkowy powinien łączyć w sobie dobrą jakość dźwięku oraz wysoką czułość mikrofonu. Natec, projektując swoje zestawy słuchawkowe, zwraca szczególną uwagę na wymienione powyżej parametry.

Zestaw słuchawkowy Natec Grizzly to dobre połączenie jakości dźwięku, designu oraz rozwiązań zwiększających wygodę użytkowania.

Za jakość dźwięku tych słuchawek stereo odpowiadają dobrej jakości głośniki, które dają odpowiednią dynamikę dźwięku oraz mikrofon na obrotowym wysięgniku, charakteryzujący się czystym dźwiękiem bez zbędnych szumów.

Słuchawki Grizzly to również komfort i wytrzymałość. Dzięki nylonowemu oplotowi na długim, 2,5-metrowym kablu zestaw zyskuje na żywotności, gdyż to właśnie łamiące się kable są najczęstszą przyczyną wszelkich awarii. Ponadto duże wygodne nauszniki, które zostały pokryte ekoskórą, gwarantują optymalną wygodę, nawet podczas długotrwałego użytkowania.NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU:

- Regulacja głośności - Na przewodzie znajduje się kontroler umożliwiający regulację głośności, dzięki któremu można sterować dźwiękiem bez konieczności podchodzenia do komputera.
- Duże, wygodne nauszniki.
- Długi kabel w nylonowym oplocie - Tekstylny przewód o długości 2,5 metra sprawia, że słuchawki nie plączą się i są mniej podatne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.
- Mikrofon na obrotowym wysięgniku.
- Duże, wygodne nauszniki,
- Nauszniki oraz pałąk pokryte skórą,
- Pozłacane wtyki mini-jack,
- Mikrofon na obrotowym wysięgniku,
Typ słuchawek Nauszne
System audio Stereo
Regulacja głośności Na przewodzie
Mikrofon Tak